KONST / Litografier / Färglitografi 12948436
nr 1294 8436
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 75/260, daterad 1970. Motivet: 40x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:18:13
30/11 15:49:47
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe